O nas

 

Dom bankietowy „Cztery pory roku” jest doskonałym miejscem na zorganizowanie uroczystości rodzinnej, koleżeńskiej i zakładowej. Mamy możliwość i bazę, aby w sposób profesjonalny zorganizować firmowe szkolenia, jak również imprezy plenerowe, nie boimy się wyzwań. Dysponujemy zapleczem pozwalającym na wykonanie usługi Cateringu. Dom bankietowy oraz jego otoczenie posiada dostęp do sieci internetowej WI-FI.

Jesteśmy i będziemy służyć Państwu pomocą w chwilach radości i w chwilach smutku.

Zorganizujemy profesjonalnie każdą uroczystość. Dołożymy wszelkich starań, by impreza organizowana w naszym lokalu, była dla Państwa niezwykłym przeżyciem, a chwile tam spędzone zapadły głęboko w pamięć.
Mamy zaangażowany zespół, którego doświadczenie życiowe i zawodowe pozwoli na wykonanie postawionych zadań w sposób profesjonalny.

Współpracujemy z wyjątkowymi, ciekawymi i profesjonalnymi ludźmi w swojej branży, którzy zapewnią Wam oprawę muzyczną, florystyczną, fotograficzną … Waszej imprezy.

W otoczeniu domu bankietowego stworzyliśmy pełen uroku ogród, który zapewni Państwu możliwość wytchnienia i miłego spędzenia czasu z rodziną, znajomymi  i przyjaciółmi. Dla Waszych pociech przygotowaliśmy plac zabaw, który zapewni im miłą i bezpieczną zabawę. Urządziliśmy dwa PATIA, w których można usiąść i porozmawiać . Wzdłuż alejek ustawione są funkcjonalne ławeczki. Jest również miejsce na ewentualne zorganizowanie grilla oraz miejsce dla urządzenia ślubu plenerowego.

Oddajemy do Państwa dyspozycji parking na ok. 40 samochodów, który pozostaje przez cały czas trwania Waszej uroczystości monitorowany przez naszego pracownika.

Zapewnimy Wam logistykę i nocleg dla Waszych gości, a to wszystko za przystępną cenę.