Organizacja imprez okolicznościowych

Dom bankietowy „Cztery pory roku” jest doskonałym miejscem na zorganizowanie uroczystości rodzinnej, koleżeńskiej i zakładowej. W naszym domu bankietowym organizujemy wesela, chrzciny, komunie, urodziny, przyjęcia tematyczne, imprezy firmowe, czy konsolacje. Mamy możliwość i bazę, aby w sposób profesjonalny zorganizować firmowe szkolenia, jak również imprezy plenerowe, nie boimy się wyzwań.


Mamy zaangażowany zespół, którego doświadczenie życiowe i zawodowe pozwala na wykonanie postawionych zadań w sposób profesjonalny.

Posiadamy dwie sale bankietowe na ok.100 i 50 osób. Obie sale posiadają odrębne, niezależne wejścia i wyjścia. Każda z nich posiada swój węzeł sanitarny. Dla każdej Sali, zorganizowane jest PATIO w którym, przy sprzyjającej pogodzie można miło spędzić czas.

Jest również miejsce na ewentualne zorganizowanie grilla oraz miejsce dla urządzenia ślubu plenerowego.


Współpracujemy z wyjątkowymi, ciekawymi i profesjonalnymi ludźmi w swojej branży, którzy zapewnią Wam oprawę muzyczną, florystyczną, czy fotograficzną Waszej imprezy.

W otoczeniu domu bankietowego stworzyliśmy pełen uroku ogród, który zapewni Państwu możliwość wytchnienia i miłego spędzenia czasu z rodziną, znajomymi  i przyjaciółmi.


Dla Waszych pociech przygotowaliśmy plac zabaw, który zapewni im miłą i bezpieczną zabawę. Urządziliśmy dwa PATIA, w których można usiąść i porozmawiać . Wzdłuż alejek ustawione są funkcjonalne ławeczki.